Latvijas basketbola izlase

Latvijas U-20 izlases basketbolistes iekļūst Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā 10.07.2014

Latvijas U-20 izlases basketbolistes trešdien iekļuva Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā, lai gan otrā posma pēdējā spēlē piedzīvoja zaudējumu.

Latvijas basketbola izlase sagrauj Ukrainu 12.09.2013

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība (4-2) trešdien, 11. septembrī, izcīnīja ceturto uzvaru Eiropas čempionātā, E grupas spēlē sagraujot Ukrainas izlasi (4-2) ar rezultātu 85:51.

Latvijas basketbola izlase pārbaudes spēlē uzvar Somiju 29.08.2013

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība trešdien, 28. augustā, "Hartwall" arēnā Helsinkos, priekšpēdējā pārbaudes spēlē pirms Eiropas čempionāta uzvarēja Somijas izlasi ar 90:84.

No Latvijas basketbola izlases atskaitīti Zaķis un Artūrs Bērziņš 17.08.2013

Latvijas basketbola izlases treneru korpuss no valstsvienības atskaitījuši Rolandu Zaķi un Artūru Bērziņu, vēsta Latvijas Basketbola savienība.

Bagatskis: parādījām, ka neesam peramie zēni 03.08.2013

Latvijas basketbola izlase pirmajā pārbaudes spēlē pirms Eiropas čempionāta parādījusi, ka ir komandu, ar kuru jārēķinās, uzskata valstsvienības galvenais treneris Ainars Bagatskis.